جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» ،یوسف رشیدی آن زمان با بیان اینکه قانون معافیت 5 ساله خودروها از دریافت معاینه فنی عقبگردی در حوزه محیط زیست کشور بود گفت: خودروهایی که بیش از 5 سال از عمرشان می گذرد، هم اکنون موظف هستند سالانه یکبار به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند،اما با مطرح شدن طرح جدید مبنی بر معافیت 3 ساله خودروهای نو و 2 ساله شدن معاینه فنی برای سایر خودروها وضعیت بدتر خواهد شد و این طرح نیز اصلا قابل قبول و کارشناسی نیست.

http://www.asrekhodro.com/News/33385

فرانسه بازنده اصلی تحریم های آمریکا علیه صنعت خودرو ایران
6 سال پیش در چنین روزی   سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به قربانی شدن صنعت خودروسازی فرانسه از تحریم‌های آمریکا علیه صنعت خودرو ایران، گفت: فرانسه با تحریم صنعت خودروسازی ایران نه‌تنها از بازارهای کشورمان محروم شده، بلکه بازارهای دیگر کشورهای مرتبط با ایران را نیز از دست داده است.

http://www.asrekhodro.com/News/33380

مهمترین چالش‌های‌ خدمات پس از فروش خودروهای سنگین
6 سال پیش در چنین روزی محمدجواد طلا در نشستی خبری اظهار کرد: کمبود شدید نقدینگی مهم‌ترین چالش اصلی صنعت خودرو در حوزه‌های مختلف آن است.

وی با بیان اینکه باید تدابیری اندیشیده شود که منابع ارزی لازم برای واردات اختصاص یابد، خاطرنشان کرد: در حوزه خدمات پس از فروش خودروهای سنگین با توجه به تیراژ پایین خودروهای تولیدی، امکان داخلی‌سازی بسیاری از قطعات وجود ندارد.

http://www.asrekhodro.com/News/33367


موضوع : اخبار خودرو
برچسب :
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 8ام, 1398