جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

به گزارش افکارنیوز،

به گزارش روز یکشنبه تارنمای خبری نشریه اکسپرس، ترامپ کمپین انتخاباتی خود را آغاز کرده است، زیرا قصد دارد برای دور دوم به کاخ سفید راه یابد.

اخبار بین الملل- پیشتر در هفته جاری، میشل اوباما بانوی اول سابق آمریکا در نظرسنجی موسسه تحقیقاتی YouGov به عنوان تحسین برانگیزترین بانوی جهان در سال ۲۰۱۹ شناخته شد. در این نظرسنجی، ۴۲ هزار نفر از ۴۱ کشور مختلف جهان مورد سنجش قرار گرفتند.

دلیل محبوبیت میشل، توییت وی در مخالفت با توییت های توهین آمیز ترامپ علیه چهار نماینده رنگین پوست زن کنگره بود.

میشل اوباما در توییت خود نوشت: آنچه واقعاً کشور ما را بزرگ می کند، تنوع و گوناگونی آن است. من این زیبایی را طی چندین سال به شیوه های مختلف دیده ام. چه اینجا به دنیا آمده باشیم یا به دنبال پناهجویی در اینجا باشیم، یک جایی برای همه ما وجود دارد. باید به یاد داشته باشیم که اینجا آمریکا من یا آمریکای تو نیست. بلکه آمریکای ماست.

حال پیرس مورگان می گوید میشل اوباما و وینفری مجری آمریکایی می توانند تنها دموکرات هایی باشند که ترامپ را از عرصه قدرت به زیر کشند.

مورگان یادآور شد که دموکرات ها برای پیروزی در انتخابات بعدی ریاست جمهوری آمریکا به قدرت ستارگان نیاز دارند.

پیشتر در سال جاری، میشل اوباما اعلام کرد که نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی شود، زیرا علاقه ای به سیاست ندارد و خواستار یک زندگی عادی است.

همچنین «استدمن گراهام» شریک زندگی وینفری هر گونه گمانه زنی در مورد نامزدی اپرا در انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد.

ترامپ پیشتر با به چالش کشیدن رقابت وینفری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفته بود: دوست دارم اپرا را شکست دهم. نقطه ضعف او را می دانم. دوست دارم با او رقابت کنم. این یک تجربه دردناک برای وی خواهد بود.

 


موضوع : اخبار جهان
برچسب : , , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 31ام, 1398