جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

 1. ملاقات با دوستان

  انسان‌ها موجودات اجتماعی هستند و داشتن دوستان نزدیک می‌تواند به خوشحال‌تر بودن آن‌ها بسیار کمک کند. دلتان برای چه کسی تنگ شده‌ است؟ با او تماس بگیرید و صحبت کنید یا به بیرون بروید و اوقات خوشی را داشته باشید. در دوران بزرگسالی بسیار دشوار است که دوستان جدید پیدا کنیم. اما این بدان معنی نیست که چه تعداد دوست داریم، مهم رابطه‌ای است که با آن‌ها داریم هر چند تعدادشان کم باشد.

   

 2. برنامه‌ریزی هفتگی

  احساس خستگی می‌کنید؟ برای آخر هفته برنامه‌ریزی کنید که به بیرون بروید، خرید کنید یا هرکاری که از آن لذت می‌برید. ممکن است به همه آنها نرسید اما برنامه‌ریزی ذهن شما را آزاد می‌کند.

   

 3.  موبایل خود را کنار بگذارید

  تمامی وسایل الکترونیکی خود را حداقل برای یک ساعت در هفته کنار بگذارید. آن‌ها همیشه برای شما هستند، پس آن‌ها را حتی برای مدتی کوتاه کنار بگذارید. اگر برای مدت طولانی است که این کار را نکرده‌اید احتمالا حس عجیبی خواهید داشت و تفاوت آن را حتما احساس می‌کنید. آن‌ها را کنار بگذارید و ذهنتان را آزاد کنید، کتاب بخوانید یا به یک پیاده‌روی بروید و به اطرافتان توجه کنید و اجتماعی باشید.

   


  happy-man 4. به طبیعت بروید

  گذراندن  ۳۰دقیقه یا بیشتر در یک فضای سبز و طبیعت می‌تواند فشارخون و احساس افسردگی را در شما کاهش دهد. این فضای سبز می‌تواند هر مکانی باشد از پارک نزدیک محل سکونت گرفته تا حیاط خانه و حتی جنگل، مکانی که کمی طبیعت و هوای تازه داشته باشد. می‌توانید با اضافه کردن چند حرکت نرمشی و ورزشی به سلامت بدنتان نیز کمک کنید.

منبع: healthline

2121


موضوع : اخبار گوناگون
برچسب : , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 15ام, 1398