جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدمهدی شهیدی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ​در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی با اشاره به پرداختن به فرهنگ که از شالوده‌‌های کاری شرکت توزیع برق استان، است، گفت: در حال حاضر 18 هزار و 600 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف و 16 هزار و 600 ترانسفورماتور در استان وجود دارد و تمام روستاها از نعمت برق برخوردار هستند.

 

پرداختن به فرهنگ از شالوده‌‌های کاری شرکت توزیع برق استان همدان

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه همکاران ما بدون هیچ وقفه‌ای و به صورت شبانه‌روزی در تلاش برای تأمین برق پایدار و مستمر هستند، گفت: با توجه به اینکه امسال شاهد همکاری خوب مشترکین به خصوص در بخش کشاورزی و سایر بخش‌ها بودیم، توانستیم شرایط عادی داشته باشیم و بدون خاموشی پشت سر بگذاریم که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگی عنوان کرد: بخش فرهنگی یکی از شالوده‌‌های کار ما است که بی‌تأثیر در خدمات‌رسانی ما نیست و هر چه این بخش قوی‌تر باشد کار ما نیز بهتر می‌شود.

شهیدی با بیان اینکه پرداختن به فرهنگ که از شالوده‌‌های کاری شرکت توزیع برق استان، است، گفت: تلاش می‌کنیم تا در بخش فرهنگی نیز همگام با بخش‌های فنی پیش برویم. از دیرباز نیز به عنوان یک مجموعه فرهنگی خدمات خود را ارائه داده‌ایم.

وی ادامه داد: در این حوزه بر اساس برنامه‌های ابلاغی، برنامه یک ساله فرهنگی تدوین و اجرایی می‌شود که از جمله این برنامه‌ها برگزاری هر ساله اردوی راهیان نور، مسابقات قرآنی و تقدیر از برگزیدگان حجاب و عفاف و… است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: سرکشی از خانواده شهدا، تجلیل از ایثارگران، بزرگداشت هفته دفاع مقدس و بسیج، برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان، روز زن، اعیاد شعبانیه، حضور در مراسمات مختلف از قبیل نمازجمعه، روز قدس، دهه فجر و همایش امر به معروف و نهی از منکر و… از دیگر برنامه‌هایی است که با حضور مدیران و کارکنان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به پرداختن به فرهنگ که از شالوده‌‌های کاری شرکت توزیع برق استان، است، ابراز کرد: تشکیل ستاد پشتیبانی عتبات عالیات در راستای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی، همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی، همکاری با ستاد اعتکاف، برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا، محفل انس با قرآن، تبلیغات محیطی در ایام مختلف و… نیز در سطح ستاد و واحدهای تابعه صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام آیت‌اله شاکری از بازرسان صیانت و نماز استانداری نیز در ادامه با اشاره به فعالیت 11 تیم بازرسی در سطح استان عنوان کرد: این بازرسی‌ها با هدف هم‌اندیشی در حوزه صیانت از حقوق شهروندی، حجاب و عفاف، امر به معروف و نهی از منکر و ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز انجام می‌شود.

در پایان دبیران کمیته‌های فوق الذکر در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گزارشی از عملکرد یک ساله خود ارائه کردند.


موضوع : اخبار اقتصادی
برچسب : , , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 7ام, 1398