جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

شش سال پیش در چنین روزی؛

وضعیت بحرانی قطعه سازان و خودروسازان

عصر خودرو- ۶ سال پیش در چنین روزی رئیس هیأت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو با انتقاد از روند کنونی صنعت خودرو در کشور خواستار یکپارچه شدن صنعت خودروسازی با قطعه سازی شد.

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»،  گلوردی گلستانی رئیس هیأت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو در مورد آخرین وضعیت صنعت قطعه سازی در کشور گفت : متأسفانه به دلیل محدودیت های خارجی شاهد ضعیف شدن این صنعت به صورت روزمره هستیم و در کنار آن محدودیت های داخلی صنعت قطعه سازی که به عنوان یکی از مهمترین صنایع اشتغال زا در کشور بوده که ضمن آموزش و تربیت نیروی متخصص میلیاردها دلار در نقاط مختلف کشور برای آن سرمایه گذاری شده بیش از هزار کارخانه تولیدی در بخش خصوصی را در بر گرفته است.

http://www.asrekhodro.com/News/33440
سرنوشت میلیاردی سرمایه‌گذاران CNG در هاله‌‌ای از ابهام
6 سال پیش در چنین روزی رئیس انجمن صنفی جایگاه داران CNG کشور گفت: پس از گذشت 30 ماه از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و عدم افزایش نرخ کارمزد جایگاه‌ داران، متاسفانه با تصمیم‌های غیر کارشناسی مسولان مربوطه در روزهای اخیر، وضعیت این صنعت را در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

http://www.asrekhodro.com/News/33456
در ویژه نامه «تعمیرگاه»  طرح مدرن دکترآلفا معرفی شد
6 سال پیش در چنین روزی  هفته نامه «خودرو امروز» در جدیدترین شماره خود اقدام به انتشار ویژه نامه خدمات پس از فروش با عنوان «تعمیرگاه» کرد . در ویژه نامه « تعمیرگاه » مطالبی با عنواینی مانند آشنایی با شیوه امتیاز دهی به شرکت های خدمات پس از فروش و خریداران خودروهای وارداتی به دنبال کیفیت هستند منتشر شد.

http://www.asrekhodro.com/News/33448
همچنین در این ویژه نامه گفتگو خواندنی با مدیرعامل سابق شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران منتشر شده بود.


موضوع : اخبار خودرو
برچسب :
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 10ام, 1398