جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، در جریان فیلمبرداری فیلم باند ۲۵ دنیل کریگ دچار مصدومیت شدیدی شد و او هم اکنون نیاز به عمل جراحی دارد.

طبق جدیدترین اخبار فیلم و سریال جهان، مصدومیت دنیل کریگ در جریان فیلم باند ۲۵ جدی است و او نیاز فوری به عمل جراحی دارد. فیلمبرداری فیلم باند ۲۵ از ماه گذشته در کشور جامائیکا آغاز شده ولی چندی پس از آغاز این پروژه خبر رسید که دنیل کریگ نقش اول فیلم در یکی از صحنه ها دچار مصدومیت شده است. در ابتدا این اتفاق جدی به نظر نمی رسید ولی هرچه از ماجرا گذشت، این موضوع جدی تر از پیش شد و هم اکنون خبر رسیده که مچ پای دنیل کریگ نیاز به عمل جراحی دارد.

البته کریگ پس از چند روز به صحنه فیلمبرداری برگشته ولی گویا پای او بهبود نیافته و پزشکان عمل جراحی را برای وی لازم دانسته اند. اما طبق اخبار منتشر شده زمان اکران فیلم باند ۲۵ به تاخیر نخواهد افتاد و تیم تولیدی فیلم را به موقع جهت اکران آماده خواهند کرد.

مصدومیت دنیل کریگ در جریان فیلم باند 25 نیاز به جراحی دارد

رامی ملک، لیا سدو، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو و … از جمله دیگر بازیگران فیلم باند ۲۵ به کارگردانی کری فوکوناگ می باشد. این فیلم در تاریخ ۸ آپریل ۲۰۲۰ (۲۰ فروردین ۱۳۹۹) در سینماهای جهان به اکران درخواهد آمد.


موضوع : اخبار هنری

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ خرداد 2ام, 1398