جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

وزیر ورزش و جوانان در بازدید از تمرینات تیم ملی قایقرانی نسبت به حضور پرقدرت کاروان ورزشی ایران در بازی های المپیک و مدال آوری در رشته های جودو ، شمشیربازی و کاراته علاوه بر دیگر رشته های مدال آور ایران در ادوار گذشته ابراز امیدواری کرد .

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی قایقرانی اظهار داشت: در زمان بازی های آسیایی هم در اردوها حضور و موارد را بررسی می کردیم. از یک سال و نیم قبل  هم جلسات ستاد  عالی بازی های آسیایی، پاراسیایی، المپیک و پارالمپیک را تشکیل دادیم و یک دور کامل همه فدراسیون هایی که می توانستند سهمیه کسب کننده در جلسه شرکت و گزارش ارائه داده‌اند.

وی افزود: دور جدید جلسات از هفته آینده آغاز می شود تا وضعیت آنها را بررسی کنیم، ۶ ماه آخر هم دوباره این بررسی را انجام خواهیم داد. با توجه به سابقه مدال آوری در رشته های تکواندو، وزنه برداری، کُشتی و پرتاب دیسک امیدواریم در کاراته هم مدال‌های خوشرنگ بگیریم. علاوه بر این به شمشیربازی، قایقرانی و جودو امیداوریم. البته جودو و شمشیربازی وضعیت بهتری دارند اما قایقرانی هم دور از ذهن نیست.

سلطانی فر گفت: برنامه ویژه برای رشته های المپیکی داریم تا ورزشکاران در رویدادهای مهم کسب سهمیه شرکت کنند و امیدواریم با هماهنگی زیاد نتایج خوبی کسب شود.

انتهای پیام


موضوع : اخبار ورزشی
برچسب : ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 7ام, 1398