جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

مسئول قرارگاه کربلا جبهه انقلاب فرهنگی استان کرمانشاه گفت:یکی از فرصت‌های مطلوب انجام کار فرهنگی و هنری استفاده از ظرفیت بسیار بالای راهیان نور است.

به گزارش ایسنا،‌ سید جعفر امامیان، مسئول قرارگاه کربلای جبهه انقلاب فرهنگی استان کرمانشاه  با بیان اینکه جبهه انقلاب فرهنگی نشأت از فرهنگ آرمانی حضرت امام(ره) برای تشکیل انقلاب است، بیان کرد: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سرشار از مجاهدت ایثارگران و خادمین شهدا در راهیان نور است که این حرکت های فرهنگی در سطح کشور را مدیون این عزیزان هستیم.

وی افزود: نمونه این حرکت‌ها اردوهای جهادی، کمک به مناطق سیل زده و مناطق زلزله زده و انجام کارهای جهادی و فرهنگی که از ظرفیت خادمین شهدا نیز بسیار استفاده شد.  یکی از فرصت‌های مطلوب انجام کار فرهنگی و هنری استفاده از ظرفیت بسیار بالای راهیان نور است.

امامیان با اشاره به اینکه در بعضی از زیر ساخت‌های راهیان نور مشکلاتی وجود دارد، بیان کرد: در بخش های فرهنگی مختلفی مشکل وجود دارد که راه حل برطرف شدن این مشکلات حرکت خودجوش و اتش به اختیار جوانان مومن انقلابی است. تشکل‌های مردمی و نهادهای فرهنگی باید به کمک حرکت عظیم و فرهنگی راهیان نور بیایند و از ظرفیت راهیان نور جهت تاثیر گذاری در عرصه فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنند.

وی افزود: در هیچ مملکتی تشکل‌های فرهنگی و مردمی جدا از دولت نیست و این تعامل متاسفانه بین ارگان های دولتی و تشکل‌های انقلابی و فرهنگی صورت نگرفته است. کمترین کاری که تمام تشکل‌های فرهنگی انقلابی می‌توانند انجام دهند بازدید از خانواده شهدا است که آنها فکر نکنند که فراموش شده‌اند.

انتهیا پیام


موضوع : اخبار فرهنگی
برچسب : , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 6ام, 1398