جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

بالاخره اولین تیزر تریلر فیلم Terminator: Dark Fate که یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ به حساب می آید، منتشر شد.

همانطور که کمپانی پارامونت پیکچرز پیش از این نیز اعلام کرده بود، اولین تریلر تریلر فیلم Terminator: Dark Fate در تاریخ ۲۳ می ۲۰۱۹ منتشر شد و علاقه مندان با اولین تصاویر این فیلم رو به رو شدند. در این تریلر شخصیت های جدید این فیلم معرفی شدند. طبق اطلاعات منتشر شده، شخصیت گریس با بازی مکنزی دیویس یک نیمه ترمیناتور و نیمه انسان می باشد که باید در برابر تهدیدات ترمیناتور جدید با بازی گابریل لونا بایستد.

همچنین طبق تریلر T-800 با بازی آرنولد شوارزنگر نیز در بخش هایی از این فیلم حضور دارد ولی آنچه مشخص است این می باشد که پارامونت پیکچرز تصمیم به معرفی تمامی ابعاد و جزئیات داستان در طی اولین تریلر ندارد. آرنولد شوارزنگر در نقش ترمیناتور، لیندا همیلتون، گابریل لون، لیندا همیلتون و مکنزی دیویس از جمله بازیگران مطرح این فیلم می باشند. کارگردانی این قسمت نیز برعهده تیم میلر کارگردان فیلم ددپول می باشد.

فیلم Terminator در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۱۳۹۸) در سینماهای جهان به اکران درخواهد آمد. شما می توانید تریلر این فیلم را در کنار سایر تریلر فیلم ها در تاینی نیوز مشاهده کنید.

فیلم Terminator: Dark Fate


موضوع : اخبار هنری

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ خرداد 2ام, 1398