جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

رسانه کلیک – شرکت راک استار گیمز همان طور که وعده داده بود، ساعاتی پیش آپدیت تابستانی بازی Red Dead Redemption 2 را برای دو پلتفرم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر کرد.

از زمان انتشار بازی رد دد ردمپشن 2 و بخش آنلاین آن که با نام Red Dead Online شناخته می شود، شرکت راک استار گیمز محتویات گوناگونی را در اختیار بازیکنان خود قرار داده تا تجربه بازی مهیج تر از قبل به نظر برسد. در همین راستا، این استودیوی سرشناس چند روز پیش بود که از آپدیت بزرگ تابستانه بازی تحت عنوان Frontier Pursuits رونمایی کرد که در پی آن مشخص شد به‌زودی محتویات جدید زیادی به این بازی اضافه خواهد شد.

حال، ساعاتی پیش این به‌روزرسانی بزرگ برای دو پلتفرم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شد و کاربران بازی هم اکنون میزبان محتویات متنوعی از جمله نقش های تازه، آیتم ها، لباس های جدیدی هستند. در همین رابطه، مهمترین محتوای آپدیت تابستانی بازی Red Dead Redemption 2 مربوط به سه نقش جدید به نام های جایزه بگیر، تاجر و جمع کننده می شود که در حال حاضر به دنیای این اثر راه یافته است. همان طور که از نام جایزه بگیر پیداست، بازیکنان این نقش باید یک سری از افراد تحت تعقیب را دستگیر کرده و به مافوق خود تحویل دهند.

در صورتی که در نقش تاجر به تجربه «رد دد آنلاین» بپردازید، می توانید دکان هایی را در اردوگاه ها برپا کرده و با فروش پوست و گوشت حیوانات، درآمدتان را چند برابر کنید. علاوه بر این دو، نقش سوم جدید بازی که به جمع کننده معروف است، بی شک مناسب افرادی است که به دنبال کاوش در دنیای عظیم و پهناور این اثر هستند؛ به طوری که در این نقش باید جواهرات گم شده و اجناس باارزش پراکنده شده در محیط بازی را پیدا کنید. زمانی که ماموریت های هر کدام یک از این سه نقش را با موفقیت به پایان برسانید، XP یا امتیاز شما در آن نقش افزایش پیدا کرده و به مرور رنک شما ارتقا خواهد یافت.

همان طور که انتظار می رفت، این به‌روزرسانی بزرگ به صورت رایگان در دسترس تمامی بازیکنان بازی قرار گرفته و برای دریافت و دسترسی به آن نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست. با این حال، بد نیست بدانید که برای ایفای نقش در هر یک از نقش های جایزه بگیر، تاجر و جمع کننده باید پانزده Coins پرداخت کنند. هرچند راک استار گیمز بغیر از پرداخت این مبلغ، راه و روش های مختلفی را نیز برای شروع این نقش ها در نظر گرفته است.

جالب اینجاست که محتوای آپدیت تابستانی بازی Red Dead Redemption 2 تنها به موارد گفته شده خلاصه نشده و طی این به‌روزرسانی آیتم ها، لباس ها و ارابه های جدید نیز به این اثر راه می یابند. افزون بر این، نحوه تربیت اسب ها هم به لطف این آپدیت دستخوش تغییراتی شده و شما از این پس می توانید ظاهر شخصیتتان را با نام دلخواه ذخیره کنید. در کنار تمامی این موارد، رفع یک سری از باگ ها و ارائه محتویات انحصاری برای کاربران کنسول پلی استیشن 4 از جمله دیگر محتوای این آپدیت بزرگ تابستانه به شمار می رود.

شایان ذکر است؛ هم اکنون می توانید بازی محبوب رد دد ردمپشن 2 را روی دو کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان تجربه کنید. در خصوص نسخه رایانه شخصی بازی، علی رغم شایعه ها و گمانه زنی های متعدد، لیکن همچنان استودیوی راک استار گیمز عرضه بازی روی این پلتفرم را تایید نکرده است.


موضوع : اخبار فناوری

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ شهریور 21ام, 1398