جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

نمایندگان ایران در پنج وزن دوم مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایسنا، مراسم قرعه‌کشی پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان، بعدازظهر امروز در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد.

نتایج قرعه‌کشی نمایندگان ایران در ۵ وزن دوم و پایانی به شرح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم که 16 نفر حضور دارند، علی عرب در دور نخست به مصاف استفان شتریوف از مقدونیه می‌رود. وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد به مصاف برنده کشتی‌گیران ازبکستان و قرقیزستان می‌رود.
در وزن 51 کیلوگرم علی قلی زادگان در دور اول با اصلان اف از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف آخماجانوف از قزاقستان می‌رود. در این وزن 19 نفر حضور دارند.
در وزن 60 کیلوگرم که 24 کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند، عرفان الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف آستاریان از ارمنستان می‌رود.
در وزن 71 کیلوگرم ابوالفضل ولی‌پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ریبزینسکی از لهستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میان کشتی‌گیران بلغارستان و اسپانیا کشتی می‌گیرد. در این وزن 26 نفر حضور دارند.
در وزن 92 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، سهیل یوسفی در دور نخست به مصاف کاسو از ایتالیا می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی‌گیران ترکیه و مکزیک سرشاخ می‌شود.

مسابقات اوزان فوق از ظهر فردا (سه‌شنبه) برگزار می‌شود.

انتهای پیام


موضوع : اخبار ورزشی
برچسب : ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 7ام, 1398