جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

آی سینما: دکستر فلچر کارگردان بریتانیایی فیلم موفق «راکت‌من» درباره زندگی التون جان خواننده افسانه‌ای به عنوان سازنده قسمت سوم سری فیلم‌های «شرلوک هلمز» معرفی شد. او جانشین گای ریچی می‌شود که دو فیلم اول را کارگردانی کرد.

«شرلوک هلمز» محصول ۲۰۰۹ و «شرلوک هلمز: بازی سایه‌ها» محصول ۲۰۱۱ در گیشه بسیار موفق بودند و به ترتیب ۵۲۴ و ۵۴۵ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کردند.

ورایتی گزارش داده که کمپانی برادران وارنر از ابتدا قصد تولید فیلم سوم این مجموعه را داشته اما تقویم کاری شلوغ رابرت دانی جونیور در نقش مرد آهنی در دنیای سینمایی مارول اجازه نمی‌داد که «شرلوک هلمز ۳» ساخته شود.

دانی جونیور در نقش کارآگاه مشهور و جود لا در نقش دکتر واتسن رفیق و همکار وفادار او در قسمت سوم به پرده سینما بازمی‌گردند و پیش بینی می‌شود که این فیلم ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ اکران شود.

فیلمنامه سومین فیلم «شرلوک هلمز» را کریس برانکاتو می‌نویسد و برادران وارنر با همکاری کمپانی ویلج رودشو آن را تهیه می‌کند.

دکستر فلچر پیش از «راکت‌من» به عنوان کارگردان دوم فیلم تحسین شده «راپسودی بوهمی» جایگزین برایان سینگر شد و همچنین کارگردانی فیلم‌های «ادی عقاب» و «بیل وحشی» را در کارنامه دارد.

9417


موضوع : اخبار هنری
برچسب : , , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 21ام, 1398