جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

ساعت 24- فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: در سال ۹۷ هیچ تبعه ایرانی در فرودگاه‌های تایلند به اتهام حمل موادمخدر دستگیر نشده است.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: در سال ۹۷ هیچ تبعه ایرانی در فرودگاه‌های تایلند به اتهام حمل موادمخدر دستگیر نشده است.

سردار حسن مهری فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در واکنش به پخش خبری مبنی بر دستگیری اتباع ایرانی در تایلند به اتهام حمل مواد مخدر اظهار کرد: این موضوع شایعه‌ای بیش نیست و هیچ فردی از طریق مبادی هوایی خروج از کشور در فرودگاه های تایلند به اتهام مواد مخدر دستگیر نشده است.

وی افزود: چند روزی است که خبری مبنی بر دستگیری ۱۵۰ تبعه ایرانی در سال ۹۷ در فرودگاه‌های تایلند در فضای های مجازی و خبری منتشر شده که با پیگیری ما از وزارت خارجه این موضوع قویا تکذیب می‌شود.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور تصریح کرد: محسن محمدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بانکوک اعلام کرده است که خوشبختانه با عنایت به اقدامات موثر و پیشگیرانه پلیس فرودگاه‌های کشور در کنترل و بازرسی دقیق مبادی خروجی هوایی با هدف جلوگیری از خروج مواد مخدر از ایران در سال ۹۷ هیچ تبعه ایرانی به اتهام مواد مخدر در فرودگاه‌های تایلند به این نمایندگی گزارش نشده است.

رکنا


موضوع : اخبار حوادث
برچسب :
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 6ام, 1398