جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن به همدردی با نیمار پرداخت و خواسته‌ای از باشگاه خود درباره این ستاره برزیلی داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از مونت کارلو، نیمار در تابستان ۲۰۱۷ تصمیم گرفت که از بارسلونا جدا شود تا پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن کند. این ستاره برزیلی در دو فصل حضورش در پاری سن ژرمن نتوانسته انتظارات را برآورده کند و از یک طرف آسیب دیدگی‌های زیاد و از طرف دیگر هم حاشیه سازی در بیرون از مستطیل سبز باعث شده انتقادها از او زیاد شود. نیمار به جدایی از پاری سن ژرمن فکر می‌کند و دوست دارد به بارسلونا برگردد اما تیم پاریسی به راحتی دست بردار این ستاره خود نیست.

مارکو وراتی، بازیکن ایتالیایی پاری سن ژرمن به همدردی با نیمار پرداخت. او گفت: نیمار روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشته است. او به خاطر آسیب دیدگی کوپا آمه ریکا را از دست داد و این باعث خشم و ناراحتی او شد. نیمار چیزی درباره جدایی خود از پاری سن ژرمن به من نگفته است اما از مسئولان باشگاه می‌خواهم که اگر او می‌خواهد جدا شود مانع نشوند.

او ادامه داد: من دوست دارم نیمار بماند و بدون شک از جدایی نیمار ناراحت خواهم شد چرا که او بازیکن بزرگی است اما وقتی بازیکنی به دنبال جدایی است، نباید مانع او شد.

وراتی درباره نزدیک شدن خودش به حضور در بارسلونا در فصل قبل هم گفت: باید اعتراف کنم که می‌خواستم تیم را ترک کنم چرا که شرایط قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را نداشتیم اما با آمدن چند بازیکن خوب، وضعیت تغییر کرد و من هم با مشورت با باشگاه، در تیم ماندم و از تصمیم خود هم خوشحالم.

انتهای پیام


موضوع : اخبار ورزشی
برچسب : , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 7ام, 1398