جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

طبق جدیدترین اخبار فیلم و سریال و تلویزیون، محمود شهریاری مجری مطرح صدا و سیما ایران سخنان جنجالی نسبت به رئیس صدا و سیما مطرح کرده است.

طبق اخبار منتشر شده، آقای شهریاری از رادیو شنیده که رئیس صدا و سیما (آقای علی عسگری) گفته که به مجریان برنامه ها در مورد حفظ زبان فارسی تذکر خواهند داد. از همین رو این مجری مطرح واکنش نشان داده و در پیامی ویدئویی گفته که “آقای علی عسگری، شما الان مجری گذاشتید در تلویزیون ما بماند؟! مثل اینکه خودتون برنامه ها را نمی بینید، برنامه های شما را الان متاسفانه عده ای بازیگر و خواننده دارند اداره می کنند. یکی از کارهای ما در آن زمان که در صدا و سیما بودیم، آزمون زبان پارسی بود! ما هرچند وقت یکبار آزمون زبان پارسی میدادیم! الان مجریان شما چه کسانی هستند؟! زبان پارسی را ویران کرده اید! از بین برده اید! مجریان را از بین برده اید! سازمان را به یک عده کار نابلد سپرده اید!

این بود سخنان محمود شهریاری یکی از مطرح ترین مجریان صدا و سیما. در صورتی که خبر جدیدی در این مورد منتشر شد آن را بلافاصله به اطلاع شما همراهان رسانه خبری تاینی نیوز خواهیم رساند. با ما همراه باشید …


موضوع : اخبار هنری

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ خرداد 3ام, 1398