جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

نتایج یکی از نظرسنجی‌های ایسپا نشان می‌دهد 82.2 درصد مردم موافق انتشار اخبار و تصاویر زندگی شخصی هنرمندان و افراد مشهور در شبکه‌های اجتماعی مجازی و رسانه‌های عمومی نیستند.

به گزارش ایسنا، براساس نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران( ایسپا) که در روزهای 17 و 18 تیر 98 به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور( اعم از شهر و روستا) انجام شده است نشان می‌دهد 82.2 درصد مردم موافق انتشار اخبار و تصاویر زندگی شخصی هنرمندان و افراد مشهور در شبکه‌های اجتماعی مجازی و رسانه‌های عمومی نیستند و 15.8 درصد پاسخگویان موافق این امر هستند.

نتایج یکی دیگر از نظرسنجی‌های ایسپا نشان می‌دهد 42.3 درصد  مردم به میزان کم و خیلی کم دنبال‌کننده اخبار زندگی افراد مشهور( سیاستمداران، هنرمندان و ورزشکاران) هستند.

نتایج  این نظرسنجی که در آن از پاسخگویان پرسیده شد:« شما اخبار زندگی افراد مشهور( سیاستمداران، هنرمندان و ورزشکاران) را تا چه اندازه دنبال می‌کنید؟» نشان می‌دهد 36.7 درصد مردم اعلام کرده‌اند که اصلا اخبار مربوط به زندگی افراد مشهور را دنبال نمی‌کنند.

این نظرسنجی که در روزهای 17 و 18 تیرماه 98 به صورت تلفنی و با جامعه اماری شهروندان کل کشور ( اعم از شهر و روستا) انجام شده نشان می‌دهد 8.8 درصد شرکت‌کنندگان به میزان زیاد و خیلی زیاد و 12.1 درصد تا حدودی اخبار مربوط به زندگی افراد مشهور را دنبال می‌کنند.

انتهای پیام


موضوع : اخبار فرهنگی
برچسب : ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 27ام, 1398