جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

کد خبر: PyXap

زمان: 23:08 1398/04/26  

بازدید:
30377

باشگاه ذوب‌آهن با یک مهاجم نیجریه‌ای ۲۸ ساله قراردادی به مدت یک فصل امضاء کرد.

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال ذوب‌آهن که به دنبال حضور موفق با علیرضا منصوریان در فصل جدید لیگ برتر است، پس از حفظ بازیکنان موثر سال گذشته و خریدهای کم تعدادی که از بین بازیکنان داخلی انجام داد، روز گذشته با یک مدافع نیجریه‌ای به نام ابیا ببوی قرارداد امضاء کرد و امشب هم یک هموطن او را به خدمت گرفت.

 

ماکالی کریستانوس که سابقه بازی در تیم‌های هامبورگ آلمان، لاس پالماس اسپانیا، سیواس اسپور ترکیه، آ.اِ.ک. آتن، مورسیا، هلسینکی فنلاند و … را در کارنامه دارد، با عقد قراردادی یک ساله که قابلیت تمدید به مدت دو فصل دیگر دارد، به ذوب‌آهن اصفهان پیوست.

نکته قابل توجه برای کریستانوس نیجریه‌ای و ۲۸ ساله این است که او در نقل و انتقالات زمستانی لیگ هجدهم چند جلسه تمرینی با تیم سپیدرود رشت انجام داد، اما مورد تایید علی کریمی قرار نگرفت و در نهایت با این تیم قرارداد امضا نکرد ولی حالا پس از ۶ ماه مجددا به ایران بازگشته و حالا با ذوب‌آهن به توافق رسیده است.

 

آخرین تیمی که کریستانوس برای آن بازی کرده در نیم فصل اول ۲۰۱۸ در لیگ فنلاند برای باشگاه هلسینکی بوده و او در این تیم سه بار به‌عنوان یار اصلی به میدان رفته و در ۶ مسابقه دیگر حضور تعویضی داشته است.

 


موضوع : اخبار ورزشی
برچسب : , , , , , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 27ام, 1398