جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

آی سینما: مارول اعلام کرد سری فیلم‌های «بلید» را بازسازی می‌کند و ماهرشالا علی بازیگر برنده دو جایزه اسکار نقش شکارچی خون‌آشام مشهور را در مجموعه جدید بازی می‌کند. در سه‌گانه قبلی «بلید» وزلی اسنایپس در قالب این قهرمان مقابل دوربین رفته بود.

این خبر را کوین فیگ مدیر استودیو مارول در نمایشگاه کامیک کان اعلام کرد و ماهرشالا علی هم در میزگرد اختصاصی مارول روی صحنه رفت و به عنوان قهرمان جدید بلید معرفی شد.

نخستین فیلم «بلید» در سال ۱۹۹۸ اکران شد و دو فیلم بعدی با عنوان «بلید ۲» و «بلید: سه‌گانه» به نمایش درآمدند. اسنایپس در هر سه فیلم در قالب یک نیمه انسان نیمه خون‌آشام بازی کرد که که از انسان‌ها در برابر موجودات خونخوار دفاع می‌کرد.

حالا علی که در سه سال اخیر دوران موفقی را گذرانده، به عنوان قهرمان جدید این محصول جدید مارول بازی می‌کند. او در سال ۲۰۱۶ برای فیلم «مهتاب» و امسال برای «کتاب سبز» اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برد و چند ماه پیش فصل سوم سریال «کارآگاه حقیقی» با بازی او پخش شد. او همچنین در فیلم علمی‌-تخیلی «آلیتا: فرشته جنگجو» که بر اساس یک مانگای ژاپنی ساخته شد، نقش منفی را بازی کرد.

9417


موضوع : اخبار هنری
برچسب : , , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 31ام, 1398