جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

مدیرعامل قشقایی شیراز می‌گوید اگر حمایت‌های لازم انجام شود، تیمش می‌تواند مدعی صعود به لیگ برتر باشد.

روح الله نجف‌پور مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط و وضعیت تیمش برای فصل آینده لیگ دسته یک گفت: تیم قشقایی ۲۵ روز است که کار خود را آغاز کرده و یک اردوی دو هفته‌ای در تهران داشتیم و دو بازی دوستانه انجام دادیم. بعد از پایان اردو تهران به شیراز رفتیم و تمرینات خود را در آنجا ادامه دادیم. طبق نظر آقای عنایتی، ۸ بازیکن جدید به تیم اضافه کردیم و قرار است حدود ۳ بازیکن دیگر به تیم اضافه شوند. شرایط تیم بهتر شده است و به نسبت سال گذشته توانستیم برخی از مطالبات گذشته را پرداخت کنیم و قرار است تا هفته آینده بقیه مطالبات نیز پرداخت شود.

او ادامه داد: در سال گذشته و در اولین حضور خود توانستیم در نیمه بالای جدول حضور پیدا کنیم و در فصل پیش رو، اگر بتوانیم با همین روندجلو برویم و حمایت‌های لازم انجام شود، می‌توانیم مدعی به صعود به لیگ برتر باشیم.

نجف‌پور افزود: ما جلسه خوبی با استاندار فارس داشتیم و او با وجود محدودیت‌ها، قول داد که تیم ما را تنها نگذارد. ما امسال قصد نداشتیم در فارس باشیم و می‌خواستیم تیم را به استانی ببریم که از ما حمایت کند. ۸ استان کشور هم اعلام آمادگی کرده بودند و حتی تهران هم استقبال کرده بود اما مردم عزیز استان فارس و شهر شیراز و ایل قشقایی برای ما خیلی مهم بودند و آقای استاندار قول دادند حمایت کنند و امیدواریم این حمایت را داشته باشیم چون در غیر این صورت فقط می‌توانیم در لیگ بازی کنیم و در میانه جدول حضور داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز خاطرنشان کرد: ما بعد از جلسه‌ای که با استاندار داشتیم، مجدداً دیداری با ایشان داشتم و گفتم که ما بازیکنان با کیفیتی به تیم اضافه می‌کنیم و اگر حمایت انجام نشود، دچار مشکل می‌شویم. آقای استاندار هم قول دادند که حمایت‌های لازم را انجام دهند.

او در پایان گفت: این تیم مزین به نام شهدای قشقایی است و وقتی ما رسالت فرهنگی خود را انجام می‌دهیم، انتظار داریم مسئولان فرهنگی نیز ما را حمایت کنند و ما را در این مسیر تنها نگذارند.

انتهای پیام


موضوع : اخبار ورزشی
برچسب : ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 26ام, 1398