جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

قانون جدید برای ماشین‌های اروندی ۲۷۳ خانواده را گرفتار کرده است

عصر خودرو- نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: قانون جدید مصوب برای ماشین‌های اروندی، ۲۷۳ خانواده را گرفتار کرده است. علی رغم انجام تمام تشریفات اداری، خودروهای آنها در داخل گمرگ هنوز شماره‌گذاری نشده‌اند.

 به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  فارس، علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشور اظهار داشت:  قانون جدید مصوب در تاریخ نهم بهمن ماه سال 96 برای ماشین‌های اروندی، 273 خانواده را گرفتار کرده است. علی رغم انجام تمام تشریفات اداری، خودروهای آنها در داخل گمرگ هنوز شماره‌گذاری نشده‌اند.

وی خطاب به وزیر بهداشت افزود: در منطقه فرهنگ‌شهر اهواز،‌ پشت ساختمان سازمان تامین اجتماعی، زمینی وجود دارد که متعلق به دانشگاه جندی شاپوراست. این زمین متروکه بوده و هم‌اکنون سبب تجمع افراد بزهکار شده است و واقعا مخاطرات زیادی برای اهالی این منطقه ایجاد کرده است. مکاتبات مربوطه با دانشگاه انجام شده ولی متاسفانه به این موضوع رسیدگی نمی‌شود.

ساری همچنین خطاب به وزیر کشور در خصوص مسئله پسماند در شهرهای جنوبی گفت: میزان پسماند در شهرهای اهواز، کارون، باوی و حمدیدیه افزایش پیدا کرده است. متاسفانه از سمت وزارت کشور مکالتباتی با استانداری شکل گرفته اما تا الان در هیچ گونه گزارشی از سمت وزارت کشور و نحوه حل این موضوع ارسال نشده است.

 


موضوع : اخبار خودرو
برچسب :
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 6ام, 1398