جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

رسانه کلیک – شبکه آمازون ساخت فصل پنجم سریال The Expanse را اعلام کرد. ویدیوی تبلیغاتی فصل چهارم نیز به تازگی منتشر شده است.

درست چند روز پیش از به نمایش درآمدن فصل چهارم سریال فضای گسترده، شبکه آمازون اعلام کرد که ادامه این مجموعه جذاب و علمی-تخیلی را تا فصل پنجم تمدید کرده است. سریال The Expanse بر اساس سری رمان های جیمز کوری ساخته شده و در قرن ۲۳ میلادی اتفاق می افتد؛ یعنی زمانی که انسان ها بخش های مختلف منظومه شمسی را اشغال کرده اند و خطرات بسیاری آن ها را تهدید می کند.

زمان زیادی از انتشار فصل سوم فضای گسترده نگذشته بود که شبکه سای فای ادامه پخش آن را متوقف کرد. ظاهرا هزینه گزاف برای ساخت این مجموعه (هر قسمت ۳ تا ۵ میلیون دلار) با شمار اندک بینندگان همخوانی نداشته است. البته آن دسته از افرادی که واقعا این سریال را دنبال کرده بودند، از شنیدن این خبر بسیار متاثر شدند. چند هفته بعد، شبکه آمازون اعلام کرد که مسئولیت ادامه پخش این سریال را بر عهده می گیرد.

در پایان فصل سوم شاهد باز شدن کرم چاله های متعدد در فضا بودیم؛ کرم چاله هایی که به انسان اجازه می دادند تا از منظومه در حال فروپاشی فرار کرده و به سیاره های موجود در منظومه های دیگر پناه ببرد. اکنون تیزر هیجان انگیز و بسیار جذابی از فصل چهارم سریال The Expanse منتشر شده که آتش اشتیاق را در دل هواداران روشن کرده است.

نکته جالب آن است که شبکه آمازون خبر تمدید فصل پنجم سریال را پیش از پخش فصل چهارم اعلام کرده است. ظاهرا آمازون از موفقیت فصل چهارم فضای گسترده اطمینان کامل دارد و کیفیت بالای کار را تضمین می کند. هنوز اطلاعات دقیقی از چگونگی مسیر داستان در فصل پنجم منتشر نشده است با این حال اگر کلیت داستان مطابق با وقایع نوشته شده در رمان پیش برود، پلات اصلی این فصل بر اساس بازی های نمسیس (Nemesis Games) خواهد بود.


موضوع : اخبار فناوری

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 7ام, 1398