جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

«خلاویر باردم» در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم «پری دریایی کوچک» جدیدترین فیلم از سری بازسازی‌های کلاسیک کمپانی دیزنی است

«خاویر باردم» در نسخه جدید انیمیشن «پری دریایی»

 به نقل از هالیوود ریپورتر، این بازیگر برنده اسکار برای بازی در نقش «ترایتن شاه» در فیلم جدید «پری دریایی کوچک» که بازسازی انیمیشن معروف وکلاسیک دیزنی است در نظر گرفته شده و به احتمال فراوان به تیم بازیگران این اثر از جمله «هیل بیلی» در نقش (اریل) و «هری استایل» در نقش (شاهزاده اریک) خواهد پیوست.

«باب مارشال» گارگردانی بازسازی انیمیشن «پری دریایی کوچک» را بر عهده دارد که نسخه کلاسیک آن در سال ۱۹۸۹ موفق به کسب جایزه اسکار بهترین ترانه و موسیقی متن برای «آلن منکن» شد. در نسخه جدید این فیلم نیز قرار است «آلن منکن» موسیقی کلاسیک آن را بروز رسانی می‌کند.

خاویر باردم در فیلم جدید پری دریایی کوچک
خاویر باردم در فیلم جدید «پری دریایی کوچک»

«خاویر باردم» در سال ۲۰۰۷ برای بازی در فیلم «جایی برای پیرمردها نیست» ساخت برادران «کوئن» برنده جایزه اسکار بازیگری شد و سال آینده در فیلم پرهزینه «تل ماسه» به کارگردانی «دنیس ویلنوو» با اقتباس از رمان معرروف نوشته «فرانک هربرت» بازی می‌کند.

کمپانی دیزنی در پروژه بازسازی انیمیشن‌های کلاسیک خود تاکنون فیلم‌-انیمیشن موفقی چون «کتاب جنگل»، «علاء‌الدین»، «آلیس در سرزمین عجایب»، «سیندرلا»، «دیو و دلبر»، «دامبو» و «شیرشاه» را به سینما آورده است و ساخت آثار دیگری چون «پینوکیو»، «گوژپشت نتردام»، «مولان» و … را نیز در برنامه دارد. 

 

بیشتر بدانید : پری دریایی دیزنی، سیاه پوست شد! + عکس

بیشتر بدانید : خواننده مشهور به همراه پری دریایی در زیر آب! + عکس

بیشتر بدانید : گفتگو با خاویر باردم برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره كن

بیشتر بدانید : انتقاد خاویر باردم بازیگر فیلم تازه اصغر فرهادی از رفتار شوکه‌کننده با وودی آلن

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir


موضوع : اخبار گوناگون

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 28ام, 1398