جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

خانواده‌ها برای تامین جهیزیه دچار مشکل اساسی هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید به مشکل خانواده های جوانان در شرف ازدواج توجه داشته باشد، گفت:در شرایط حاضر تهیه جهیزیه یکی از موانع و از دلایل جدی تاخیر ازدواج است.

محمدسیاح: به گزار ش خبرنگار پارلمانی طبنا(خبرگزاری سلامت)،  محمدحسین فرهنگی در نشست علنی امروز فرهنگی با تاکید بر اینکه دولت باید به مشکل خانواده های جوانان در شرف ازدواج توجه داشته باشد، تصریح کرد: در شرایط حاضر تهیه جهیزیه یکی از موانع و از دلایل جدی تاخیر ازدواج است.

وی با یادآوری اینکه کارخانه ماشین‌سازی تبریز از صنایع مادر و مهم کشور است، گفت: صرف نظر از ابهاماتی که در نحوه واگذاری‌های گذشته این کارخانه عظیم و مهم وجود دارد از همه مسؤولان ذیربط می‌خواهیم نسبت به تامین هیات مدیره و مدیرعامل توانمند، باتجربه و کارآمد اقدام کنند تا کارخانه به سوددهی بالایی رسیده و رضایتمندی کارگران، مردم تبریز، مسؤولان و نمایندگان استان حاصل شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی، افزود: در آذرماه سال ۹۶ قوه قضاییه آزمونی برگزار کرد و کلیه مراحل استخدامی پذیرفته‌شدگان طی شد اما با گذشت حدود دو سال برگزیدگان با مشکلات عدیده‌ای مواجه و بلاتکلیف هستند ضروری است سازمان برنامه و بودجه، وزارت دادگستری و قوه قضاییه عزم مناسبی برای تعیین تکلیف این افراد داشته باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شرایط ما در کشور به گونه ای است که لازم است همگان حتما در هر جایگاهی که هستند ضرورت ها و اولویت های کشور را مدنظر قرار دهند، ادامه داد: همچنین به تناسب ضرورت رونق تولید باید اقدامات اساسی و موثر به عمل آورند.


موضوع : اخبار سلامت

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 30ام, 1398