جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

ساعت24 -حکم قصاص قاتل کودک ۶ ساله، در زندان نوشهر اجرا شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران در خصوص جزئیات این پرونده اظهار کرد: حسب گزارش مرجع انتظامی مبنی بر مفقودی طفل ۶ ساله، اقدامات لازم برای یافتن طفل انجام و در نهایت طفل در داخل یک گونی سفیدرنگ در رودخانه سردآبرود کلاردشت کشف شد.

رئیس کل دادگستری مازندران افزود: پس از کشف جسد و اطلاع از وقوع قتل، اقدامات قضایی برای شناسایی مرتکب بزه انجام و با تحقیقات به عمل آمده و کشف قرائن موجود، مشخص شد قتل توسط یک زن ۴۰ ساله که به عنوان پرستار مادربزرگ طفل در منزل حضور داشته، انجام شده است.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری ادامه داد: شخص مذکور در حین رسیدگی به ارتکاب بزه قتل عمدی اعتراف و اعلام کرد به علت عصبانیت و بدون سبق تصمیم، مرتکب بزه شده است.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: قتل در تیرماه ۱۳۹۵ رخ داده و نهایتاً در تاریخ اول تیرماه ۱۳۹۶ طبق دادنامه صادره از شعبه ۴ دادگاه کیفری یک استان مازندران مستقر در تنکابن حکم به قصاص نفس صادر شد که حکم صادره به علت عدم تجدید نظر خواهی قطعیت یافت.

بر اساس این گزارش، با توجه به درخواست اولیای دم و طی مراحل مقرر قانونی حکم در تاریخ ۲۶ تیرماه ۱۳۹۸ در محوطه زندان نوشهر اجرا شد.

منبع:میزان


موضوع : اخبار حوادث
برچسب : ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 31ام, 1398