جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

مسئول روابط عمومی اورژانس 115 تربت‌حیدریه گفت: شب گذشته طی تماس تلفنی با مرکز ارتباطات اورژانس مبنی بر مصدوم شدن چند نفر بر اثر ضربات چاقو بلافاصله پایگاه یک شهری به محل اعزام شد.

حجت حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در تشریح این حادثه اظهار کرد: ظاهرا درگیری و نزاع خانوادگی در مراسم عروسی واقع در یکی از تالارهای سطح شهر روی داده بود که پس از رسیدن خودروی آمبولانس به صحنه درگیری با وجود حضور پلیس در محل، متاسفانه از سوی افراد حاضر در صحنه، پرسنل اورژانس مورد فحاشی و توهین قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در ابتدا به وسیله یک لوله، شیشه جلوی خودرو خُرد شد و سپس با پرتاب یک تکه سنگ بزرگ به سمت راننده، شیشه درب سمت راننده شکست که خوشبختانه سنگ به سر مامور اورژانس اصابت نکرد.

حسین‌زاده با توجه به نظر کارشناسان اورژانس 115 خسارات وارده به خودرو را 70 میلیون ریال برآورد کرد و گفت: این درگیری که ظاهرا بر اثر اختلافات خانوادگی رخ داده بود چندین مصدوم داشت و ماموران اورژانس با توجه به ناامن بودن صحنه، سه مصدوم را که نیاز بیشتر به مراقبت داشتند، به داخل آمبولانس انتقال دادند و بقیه به صورت سرپایی درمان و یا به بیمارستان مراجعه کردند.

وی مطرح کرد: علت اصلی نزاع و درگیری و تخریب خودروی اورژانس در این حادثه توسط مراجع قضایی در دست بررسی بیشتر است.

انتهای پیام


موضوع : اخبار حوادث
برچسب : ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 5ام, 1398