جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

رسانه کلیک – شرکت والت دیزنی تاریخ انتشار نسخه های بلوری و DVD فیلم Aladdin با بازی منا مسعود، نائومی اسکات و ویل اسمیت را تایید و اعلام کرد.

فیلم Aladdin به کارگردانی گای ریچی در اولین روزهای اکران خود فروش فوق العاده ای را تجربه کرد و این فیلم لایو اکشن در حال حاضر در آستانه فروش یک میلیارد دلاری قرار دارد. این فیلم نه تنها دوستداران سینما را با داستان جذاب خود تحت تاثیر قرار داده، بلکه بازیگران آن نیز از موفقیت آن سود بسیاری می برند؛ به نحوری که فیلم Aladdin در حال تبدیل شدن به پرفروش ترین فیلم از میان تمام فیلم های ویل اسمیت است!

اکنون شرکت دیزنی تاریخ انتشار نسخه های بلوری و DVD فیلم Aladdin را اعلام کرده است. به گفته این شرکت، نسخه دیجیتال HD این فیلم در تاریخ 27 آگوست و نسخه های 4K، اولترا HD، بلوری و DVD آن در تاریخ 10 سپتامبر منتشر خواهند شد. نه تنها فیلم لایو اکشن Aladdin در این تاریخ ها انتشار خواهد یافت، بلکه انیمیشن Aladdin محصول سال 1992 نیز برای اولین بار با کیفیت 4k اولترا HD منتشر خواهد شد.

باکس آفیس هفته چهارم مه

نسخه 4K اولترا HD یا بلوری همراه با قسمت های ویژه ای از جمله پشت صحنه هایی از فیلم، نقطه نظرات منا مسعود درباره فیلم، صحبت هایی از ویل اسمیت، 6 صحنه حذف شده از فیلم و موزیک ویدیوهای جالبی منتشر می شود. قسمت های ویژه ای که قرار است همراه با نسخه های بلوری و DVD این فیلم ارائه شوند، ارزش پرداخت هزینه بسته را دارند.

بر خلاف نظرات منتقدان و برخی علاقه مندان به سینما در رابطه با بازسازی های لایو اکشن شرکت دیزنی، به نظر می رسد مردم به طور کلی به تماشای این فیلم ها علاقه بسیاری داشته باشند.

در فیلم Aladdin بازیگرانی از جمله منا مسعود در نقش علاءالدین، نائومی اسکات در نقش پرنسس یاسمین و ویل اسمیت در نقش جنی به ایفای نقش پرداخته اند.


موضوع : اخبار فناوری

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 4ام, 1398