جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

در این مقاله می خواهیم بیوگرافی الناز شاکردوست را برای شما شرح دهیم. وی که از بازیگران خوب زن ایرانی است، در ۷ تیر ماه ۱۳۶۳ در محله پاسداران تهران متولد شد. الناز شاکردوست فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است و به جز بازیگری در زمینه طراحی صحنه و لباس و عکاسی هم فعالیت دارد.

الناز شاکردوست به علت علاقه زیاد و استعدادی که به بازیگری داشت بسیار سریع درخشید و در عرض کمتر از یک سال پس از بازی در فیلم گل یخ در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و هنوز یکی از پر کار ترین و پر طرفدار ترین بازیگران زن ایرانی در حال حاضر است.

بیوگرافی الناز شاکردوست

بیوگرافی الناز شاکردوست (زندگی نامه الناز شاکردوست بازیگر)

الناز شاکردوست یک خواهر کوچکتر و یک برادر بزرگتر از خود دارد. شباهت الناز به برادرش بسیار بیشتر است. مادر الناز خانه دار و پدر او تاجر ابزار آلات صنعتی است. یکی از اتفاقات جالبی که شاید دوست داشته باشید راجع به بیوگرافی الناز شاکر دوست بدانید دوست صمیمی او یعنی گوهر خیر اندیش است. گوهر خیر اندیش و الناز شاکردوست که حدود ۳۰ سال با یکدیگر اختلاف سنی دارند به گفته خودشان بهترین و صمیمی ترین دوستان یکدیگر هستند.

بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست پرسپولیسی است

از جمله مطالب لازم به ذکر در مورد بیوگرافی الناز شاكردوست پرسپولیسی بودن وی است. الناز که به شدت علاقه مند به بازی فوتبال می باشد از طرفداران پر و پا قرص پرسپولیس است.

حواشی الناز شاکردوست (زندگی نامه الناز شاكر دوست)

مطلبی که در زندگی نامه الناز شاکردوست (بیوگرافی الناز شاکردوست) حائز اهمیت است حواشی اطراف اوست. الناز همیشه حواشی زیادی به دنبال خود داشته که یکی از آن ها بحث هایی راجع به یکی از فیلم هایش یعنی رسوایی است. الناز در جواب نامه ای می نویسد و می گوید : نقش افسانه را در واقعیت زندگی کرده است و روحش تا ابد در این نقش باقی می ماند. هدف او بیداری به موقع روح های مملکتش یعنی ایران بوده و است. وی اضافه کرد هدفش از ایفای نقش افسانه همزادپنداری با دختری بود که وقتی از گران شدن نان با خبر شد با خدا قهر کرد و از صف خارج شد و مسیر دیگری برای زندگی اش انتخاب کرد و هیچ کسی نپرسید تکلیف خانه بدون نان چیست بود.

فیلم های سینمایی الناز شاکردوست

از جمله فیلم های سینمایی الناز شاکردوست می توان به : من می ترسم، مطرب، شبی که ماه کامل شد، سراسر شب، خفگی، اسب سفید پادشاه، مبارک، تابو، آتیش بازی، تو و من، رسوایی، این جا تاریک نیست، نقطه بی بازگشت، سلام بر عشق، شرط اول، نا سپاس، چراغ قرمز، فاصله، پوسته، حرکت اول، دلخون، دو خواهر، کارناوال مرگ، کیش و مات، از ما بهتران، شیرین، باد در علفزار می پیچد، در میان ابر ها، مجنون لیلی، بی وفا، اتوبوس شب، خدا نزدیک است، قاعده بازی، چند می گیری گریه کنی؟، چه کسی امیر را کشت؟، قتل آنلاین، عروس فراری و گل یخ اشاره کرد.

در کارنامه الناز شاکردوست می توان به ۲ سریالی که در آن ها ایفای نقش کرده است یعنی قلب یخی ۱ و قلب یخی ۲ نیز  اشاره کرد.

بیوگرافی الناز شاکردوست و همسرش

طبق جدید ترین اخبار هنوز الناز شاکردوست مجرد است و فعلا هم قصد ازدواج ندارد.

عکس های الناز شاکردوست

بیوگرافی الناز شاکردوست


موضوع : اخبار هنری

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 5ام, 1398