جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

به گزارش “ورزش سه”، مدافع متعصب و باتجربه اروگوئه ای بعد از سالها درخشش در ترکیب اتلتیکومادرید در تابستان امسال راهی اینتر شد. دیگو گودین معتقد است دیگو سیمئونه و آنتونیو کونته تشابهات فراوانی دارند و در میان پیشنهادات، اینتر برای وی بیش از دیگران متقاعد کننده بوده است.

 

دیگو گودین گفت: “اینتر پروژه خود را به من نشان داد و این روند بلندپروازانه به نظر می رسید. من علاقه داشتم بخشی از پروژه اینتر باشم و به این تیم کمک کنم اما یوونتوس، منچستر یونایتد و منچسترسیتی هم علاقمند به جذب من بودند.

 

 

پیش از این من با اتلتیکومادرید قرارداد داشته و هرگز به جدایی از این تیم فکر نکرده بودم اما قرارداد اخیر من با اتلتیکومادرید در حال پایان یافتن بود و هیچ تیمی به اندازه اینتر من را متقاعد نکرده بود.

 

کار کردن با آنتونیو کونته؟ او خیلی من را به یاد دیگو سیمئونه می اندازد و هر دوی آنها شور و شوق فراوانی در فوتبال دارند. کونته و سیمئونه بیشترین میزان بهره وری از بازیکنان را دارند اما کونته به طور خاص دقیقا می داند خواهان چیست. او مستقیما سر اصل مطلب می رود و این رویه برای یک بازیکن ایده آل است.

 

سبک بازی؟ من می خواهم بپرسم بازی خوب چه معنایی دارد؟ برای من خوب بازی کردن به معنای برنده شدن است و پیروزی با دفاع خوب و حملات موفقیت آمیز به دست می آید. تیم های زیادی وجود دارند که فوتبال زیبایی بازی می کنند، من نمی دانم اما برای چند دقیقه آنها توپ را نگه می دارند و پس از آن توپ را از دست می دهند. این سبک کامل نیست و برای من نتیجه مهم است.”


موضوع : اخبار ورزشی
برچسب : , , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 5ام, 1398