جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

جلسه ۲۳۳ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‍‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر محمد علی کی‌نژاد در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه دکتر کی‌نژاد با اشاره به بازدید جمعی از اعضای هیئت عالی جذب از دانشگاه‌های بصره و کربلا گفت: با توجه به ابراز تمایل مسئولان این دانشگاه‌ها برای همکاری با دانشگاه‌های کشورمان باید برنامه‌ریزی و سیاستگذاری منسجمی در این زمینه صورت گیرد.

پس از سخنان کی‌نژاد اعضای هیئت عالی جذب با بحث و بررسی پیرامون موضوع دانشجویان راتبه «بورسیه» مقرر کردند تا ضمن مکاتبه با دیوان عدالت اداری احکام صادر شده توسط شعب بدوی و تجدیدنظر این دیوان به منظور تطبیق با لیست متقاضیان دارای راتبه در فراخوان سال ۹۶ و ۹۷ مطالبه شود.

همچنین اعضای هیئت عالی جذب پس از بررسی فرم توانایی علمی موسسات پژوهشی، این فرم را در ۱۲ بند تصویب کردند.

همچنین اعضای هئیت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‍‌ها و مراکز آموزشی تبصره ۲ مصوبه جلسه ۱۹۶ مورخ ۱۴ شهریور ۹۶ پیرامون امتیازات لازم برای تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی  و پژوهشی را اصلاح کردند.

مصوبه جلسه ۱۹۲ هئیت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‍‌ها و مراکز آموزشی مورخ ۳۰ خرداد ۹۶ پیرامون تغییر سن متقاضیان جذب هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی نیز اصلاح شد.

در ادامه جلسه ۲۳۳ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‍‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز رویکردهای برنامه میان مدت این هیئت در ۱۲ بند به منظور مشخص شدن سیاستگذاری، نظارت و ساماندهی روند جذب به تصویب رسید.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در پایان جلسه ۲۳۳ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‍‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، تعدادی از اعضای هیئت‌های اجرایی و کارگروه‌های صلاحیت عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زابل، تهران و دانشگاه الزهرا «س» تائید صلاحیت شدند.

انتهای پیام


موضوع : اخبار گوناگون
برچسب : , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 5ام, 1398