جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

به گزارش خبرگزاری مهر، عبداله ثقفی گفت: دوره بازآموزی آموزش آشنایی با تجهیزات پزشکی با همکاری مدیریت تجهیزات پزشکی بیمارستان برای ۳۰ نفر از کارکنان پرستاری بیمارستان برگزار شد.

وی با اشاره به وظایف دفتر پرستاری بیمارستان مرکز پزشکی در مکه اظهار کرد: بر اساس اصول مدیریت و با تکیه بر رعایت منشور حقوق مددجو مبتنی بر فرآیند پرستاری و استانداردهای مراقبتی یکی از وظایف ما مشارکت و همکاری در برنامه‌ریزی‌های آموزشی کارکنان و پرستاران است.

مدیر دفتر پرستاری بیمارستان مرکز پزشکی در مکه افزود: مبنای خدمات درمانی و پرستاری در بیمارستان مکه مکرمه زائرمحور بوده و پرستاران این دوره‌های بازآموزی را در ادامه آموزش‌های ارائه شده در قالب دوره‌های ضمن‌خدمت سپری می‌کنند.

وی با اشاره به استفاده از خدمات ۷۲ کادر پرستاری خبره و مجرب در حج امسال گفت: این کادر پرستاری باتجربه و متخصص در بیمارستان و ۵ درمانگاه مرکز پزشکی حج و زیارت در مکه مکرمه همکاری دارند و از این تعداد ۶۰ پرستار باتجربه و ۱۲ پرستار سال اولی با مهارت‌های علمی بالا هستند.

دکتر ثقفی افزود: برگزاری ۵ دوره بازآموزی آموزشی کادر پرستاری بیمارستان مرکز پزشکی حج و زیارت در دستور کار قرار گرفته است و تمامی کادر پرستاری و درمانی در آمادگی کامل برای ارائه خدمات بهتر و شایسته به زائران هستند.


موضوع : اخبار سیاسی
برچسب : , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 25ام, 1398