جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

رسانه کلیک – اگر به دنبال راهی برای پرداخت عوارض و استعلام عوارض آزادراهی توسط تلفن هوشمند خود هستید، این مطلب را بخوانید. در ادامه شما را با بهترین اپلیکیشن ها و سرویس های آنلاین موجود برای این کار آشنا می کنیم.

خوشبختانه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی امکان استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی به صورت آنلاین برای کاربران ایجاد شده است. در این  شیوه کاربر تنها به یک گوشی هوشمند و اتصال اینترنت نیاز خواهد داشت (آموزش پیگیری مرسولات پستی).

معرفی اپلیکیشن های پرداخت عوارض اتوبان

یکی از ساده ترین راه های پرداخت عوارض اتوبان به صورت اینترنتی، استفاده از اپلیکیشن هایی است که برای این کار ساخته شده اند. این دسته از اپلیکیشن ها به صورت آنلاین شما را در استعلام و پرداخت عوارض اتوبان ها کمک خواهند کرد. در ادامه چند اپلیکیشن کاربردی به منظور پراخت عوارض جاده ای را به شما معرفی می کنیم (چگونه کارت بانکی خود را به کارت سوخت تبدیل کنیم؟).

پرداخت عوارض اتوبان با آپ

اپلیکیشن آپ این روزها میان کاربران بسیار محبوب شده و افراد زیادی برای پرداخت قبوض، خرید شارژ و انجام خدمات بانکی از آن استفاده می کنند. در بخش خدمات خودرویی اپلیکیشن آپ که به تازگی به آن اضافه شده، این امکان به کاربر داده می شود تا برای پرداخت هزینه عوارضی اتوبان، هزینه پارکینگ و… با استفاده از کیف پول آپ اقدام کند.

عوارض آزادراهی

پرداخت عوارض اتوبان با اپلیکیشن تاپ

در اپلیکیشن TOP این امکان به شما داده می شود تا پیرو پیامک های پلیس، به استعلام و پرداخت بدهی عوارض آزادراه ها بپردازید. همچنین در نسخه جدید این اپلیکیشن امکان پرداخت عوارض آزادراه ها به صورت آنلاین ایجاد شده است. برای استفاده از این سرویس اپلیکیشن تاپ کافی است قبل از سفر عوارض آزادراه های مسیر خود را پرداخت کرده و با خیال آسوده به سفر ادامه دهید. با مراجعه به صفحه خدمات خودرو و انتخاب گزینه خرید عوارض آزاد راهی، پس از وارد کردن اطلاعات پلاک خودرو و مبداء و مقصد سفر، لیست عوارضی های مسیر انتخابی قابل مشاهده و عوارض آن ها قابل پرداخت خواهد بود.

عوارض آزادراهی

پرداخت عوارض اتوبان با اپلیکیشن کیپاد

کیپاد یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی برای پرداخت عوارض آزاد راه ها است. توسط این اپلیکیشن می توان بدون توقف در مسیر، برای پرداخت عوارض آزادراهی به صورت آنلاین اقدام کرد. برای این کار کافی است از طریق منوی عوارض آزادراهی اطلاعات پلاک و مسیر خود را وارد و سپس برای پرداخت اقدام کنید.

عوارض آزادراهی

آنی رو برای پرداخت عوارض

آنی رو یک صفحه اینترنتی است که در چند مرحله ساده شما را برای استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی کمک می کند. برای استفاده از آنی رو به منظور استعلام عوارض اتوبان و همچنین پرداخت آن کافی است وارد وبسایت شوید و شماره پلاک خود را وارد کنید.

عوارض آزادراهی

معرفی سایت های پرداخت عوارض اتوبان

اگر به دنبال راهی به جز دانلود اپلیکیشن پرداخت عوارض اتوبان هستید، می توانید از وبسایت های مختلف مخصوص این کار استفاده کنید. یکی از این سایت ها NSPAY نام دارد که طی چند مرحله شما را قادر به پرداخت عوارض آزادراه می کند. برای استفاده از این سرویس می بایست پیش از ثبت پلاک و مسیر، شماره تلفن همراه، کد فعال سازی ارسال شده و یکسری اطلاعات تکمیلی را وارد کنید. اغلب سرویس هایی که اپلیکیشن های آن ها را معرفی کردیم، به صورت صفحه وب هم به کاربر خدمات می دهند.

عوارض آزادراهی


موضوع : اخبار فناوری

نویسنده :ایران نیوز در تاریخ مرداد 5ام, 1398