جدیدترین خبرهای روز ایران و جهان را در ایران نیوز دنبال کنید

کد خبر: pJm97

زمان: 22:30 1398/04/27  

بازدید:
33121

کلوپ:

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، اعلام کرد که ممکن است صحبت های جیمز میلنر در رختکن این تیم، مناسب بازگویی در رسانه ها نباشد اما بخشی از قوه رهبری اوست.

به گزارش “ورزش سه”، میلنر که به زودی پنجمین فصل حضورش در آنفیلد را سپری خواهد کرد، یکی از ارکان اصلی این تیم در فصول اخیر بوده و کمک کرد تا این تیم در فصل اخیر، در رقابت های چمپیونزلیگ به قهرمانی برسد.

علی رغم اینکه او 33 سال دارد، کلوپ قصد ندارد برای فصل جدید بازیکنی که بتواند بخشی از مسئولیت های میلنر را برعهده بگیرد، در این تابستان بخرد و این را به دلیل توانایی های بالای این هافبک باتجربه می داند.

 

 

 

او به خبرنگاران گفت:” رفتار او فوق العاده است. میلی یک آدم ورزشی است. او در هر ورزشی می توانست فوق العاده باشد. ما بدون میلی نمی توانستیم به چنین سطحی از موفقیت برسیم.

او کمی در صحبت های درون رختکن بد دهنی می کند، کاری که من نمی توانم. از آن حرف هایی که داخل رختکن زده می شود و من اجازه نمی دهم رسانه ای شود. این یک لگد کوچک به بازیکنان است و جالب است.  

میلی دوباره در تمرینات مانند بازیکنان حدود 20 سال نشان داد اما او در این سن و سال نیست. او این را می داند و ما تلاش می کنیم که به آن احترام بگذاریم. اما نه تنها در بازی ها، که در تمرینات هم تقریبا توقف ناپذیر است.”


موضوع : اخبار ورزشی
برچسب : , , , , ,
نویسنده :ایران نیوز در تاریخ تیر 28ام, 1398